Něco o nás

Jsme malé, ba přímo maličké nakladatelství, které vzniklo z potřeby vydávat vlastní koňomilnou literaturu, vzhledem k tomu že se na českém trhu moc kvalitních nevychází. (Nebo nevycházelo v roce 2004, když jsme Nakladatelství HARMONY zakládali.) V roce 2005 jsme velmi opatrně a hodně amatérsky začali vydávat první knihy. Náš první titul se jmenoval Jak si vybrat westernové sedlo. Později jsme začali vydávat i naučná DVD a ještě později jsme začali sami i natáčet. Některé naše práce již také vyšly i v USA, kde jsme se stali pro několik horsemganů vydatnou pomocí, při natáčení jejich vlastních DVD. 

V roce 2010, jsme po dlouhých a hektických přípravách, začali také vydávat vlastní časopis, z kterého máme asi největší radost. Časem se objevilo i několik příjemných pomocníků - autorů, překladatelů, fotografů, editorů atd. Vyměnili jsme několik tiskáren, dostali se hodně hluboko do mínusu s rozpočtem, ale na všech těch chybách se učíme, jak se v tomhle těžkém a složitém oboru orientovat. 

Někdy v tom lítáme, padáme na hubu ale stále jsme rádi, že nepatříme k těm co v tom umí chodit. Baví nás to a snad vám občas nějakým titulem i uděláme radost. 

Bara

Bára Bořánková

Vasik

Václav Bořánek

Lucie

Lucie Zikmundová - naše paní korektorka

Dita

Dita Punčochářová - naše paní obchodní ředitelka