Něco o nás

Jsme malé, ba přímo maličké nakladatelství, které vzniklo z potřeby vydávat vlastní koňomilnou literaturu, vzhledem k tomu že se na českém trhu moc kvalitních nevychází. (Nebo nevycházelo v roce 2004, když jsme Nakladatelství HARMONY zakládali.) V roce 2005 jsme velmi opatrně a hodně amatérsky začali vydávat první knihy. Náš první titul se jmenoval Jak si vybrat westernové sedlo. Později jsme začali vydávat i naučná DVD a ještě později jsme začali sami i natáčet. Některé naše práce již také vyšly i v USA, kde jsme se stali pro několik horsemganů vydatnou pomocí, při natáčení jejich vlastních DVD. 

V roce 2010, jsme po dlouhých a hektických přípravách, začali také vydávat vlastní časopis, z kterého máme asi největší radost. Časem se objevilo i několik příjemných pomocníků - autorů, překladatelů, fotografů, editorů atd. Vyměnili jsme několik tiskáren, dostali se hodně hluboko do mínusu s rozpočtem, ale na všech těch chybách se učíme, jak se v tomhle těžkém a složitém oboru orientovat. 

Někdy v tom lítáme, padáme na hubu ale stále jsme rádi, že nepatříme k těm co v tom umí chodit. Baví nás to a snad vám občas nějakým titulem i uděláme radost. 

Bara

Bára Bořánková

Vasik

Václav Bořánek

Lucie

Lucie Zikmundová - naše paní korektorka

Dita

Dita Punčochářová - naše paní obchodní ředitelka


Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení